Wierzymy, że to ludzie są kluczem do sukcesu. Dlatego tworzymy zgrany zespół, który potrafi odmieniać oblicza marek.
Zdobywanie serc Twoich klientów to nasza największa pasja
Dajemy więcej. Tobie, abyś czuł, że masz wszystko pod kontrolą. Twojej marce, aby zapadała w pamięć. Twojemu Klientowi, aby czuł się wyjątkowy. Szanujemy strategię marki, skutecznie poznajemy grupę odbiorczą, a w centrum stawiamy Twoje cele i produkt. Wiemy, jak ważne jest partnerstwo w prowadzonych działaniach i szybka wymiany wiedzy. Nigdy o tym nie zapominamy.
Naszą wiedzę ubieramy w strategię, doprawiamy kreacją i udoskonalamy technologią. Tak aby jak najlepiej budowały biznesową wartość Twojej marki. Doświadczenie marketingowe zbieramy od lat, a umiejętności naszego zespołu świetnie się uzupełniają. Jesteśmy gotowi, aby z Twoją marką podbić serca klientów. A Ty?

92

zadowolonych klientów

138

zakończonych projektów

1

zgrany zespół

REFERENCJE

Zobacz co o nas mówią!

 • Wysoka jakość dostarczanych usług z zakresy komunikacji marketingowej i profesjonalizm pracowników przekonały nas, by ponownie podjąć się współtworzenia projektu z tą firmą. Całość działań została przeprowadzona rzetelnie i w pełni profesjonalnie. W związku z powyższym z przyjemnością polecamy agencję jako parttnera godnego zaufania i eksperta w zakresie działa marketingowych i PRowych.

  Michał Merczyński, Dyrektor Malta Festival Poznań

  Malta Festival Poznań

 • Agencja wykazała się wysokim profesjonalizmem, terminowością i kreatywnością proponowanych rozwiązań oraz elastyczną i sprawną współpracą z naszą firmą. Szczerze rekomendujemy agencję jako solidnego partnera.

  Hanna Jeżewska, Specjalista ds. Komunikacji

  Eurocash

 • Agencję cechuje profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta, duże zaangażowanie oraz terminowość. Dzięki prowadzonym działaniom udało nam się osiągnąć cele marketingowe z nawiązką.

  Maria Wanierowicz, Kanclerz

  Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

 • Agencja LUCKYYOU Interactive cechuje na pewno indywidualizm w podejściu do klienta, a dzięki kreatywności i innowacyjności, wszelkie wspólne projekty były przeprowadzone profesjonalnie.

  Piotr Ratajczyk, Dyrektor ds. Marketingu

  Business Solutions Partners

 • W naszej współpracy cenimy sobie kreatywność rozwiązań, rozsądne ceny oraz wysoką jakość pracy jaką zaoferowała Agencja. Z pełna odpowiedzialnościa mogę polecić agencję LUCKYYOU Interactive jako partnera biznesowego, do którego mamy pełne zaufanie.

  Weronika Sadowska - Marketing Manager

  Kelly Services Poland

 • Współpraca przebiega zawsze bardzo sprawnie. Agencja LUCKYYOU Interactive niejednokrotnie wykazała się dużą kreatywnością i niestandardowym podejściem. Ponadto projekty są realizowane terminowo i na najwyższym poziomie.

  Paulina Wardak - Kierownik ds. Komunikacji

  Grupa Eurocash

 • W ramach współpracy z Fabryką Formy agencja przygotowała i wdrożyła nową koncepcję mediów społecznościowych. Stała obsługa przebiegała rzetelenie i zaowocowała aktywacją fanów i wprowadzeniem świeżości w komunikację marki.

  Katarzyna Mendyk, Specjalista ds. Marketingu

  Fabryka Formy S.A.

 • Agencja wykazała się dużym zaangażowaniem we wdrożeniu skutecznych pomysłów w zakresie kampanii promocyjnej produktów, dzięki czemu osiągneliśmy oczekiwane efekty.

  Wojciech Dopierała, Marketing Manager

  Overmax Polska

Dołącz do Luckyyou

Aktualnie poszukujemy:

 • Graphic desingera
 • UX Designera
 • Account senior managera
 • Ceo