Klient: Present Service

Cel: Stworzenie portalu parentingowego

Pośród polskich portali parentingowych zdecydowanie brakuje miejsca, w którym autorzy skupiają się nie tylko na dzieciach, lecz także na ich mamach. To właśnie dlatego narodziła się idea stworzenia azylu dla Kobiet, miejsca, gdzie każda mama znajdzie coś o sobie i dla siebie.

Wyjątkowe miejsce dla mam
i kobiet w ciąży

Każda, nawet niewielka społeczność, lubi mieć swoje własne miejsce spotkań i rozmów. Takiego miejsca zdecydowanie brakowało także dla kobiet w ciąży i mam. Dlatego stworzyliśmy mamaklub.pl.

Mamaklub to przede wszystkim
miejsce spotkań

Aby każde spotkanie było jak najprzyjemniejsze stworzyliśmy mamaklub.pl. Miejsce, gdzie na mamy czekają merytoryczne porady, wskazówki zdrowotne, ale także kupony na zakupy, promocje, konkursy. Mamaklub.pl to także miejsce, które tworzą mamy.

Duży klub i dużo treści
potrzebuje organizacji

Zastosowana technologia prezentacji treści pozwoliła na jej czytelną segregację i uporządkowanie. Łatwe w zrozumieniu etykiety pozwoliły na rozróżnienie treści merytorycznych i rozrywkowych.

Inspiruj siebie i innych
dedykowane moduły 2.0

Mamaklub.pl to miejsce tworzone także przez użytkowniczki. Stworzyliśmy im dedykowaną możliwość dodawania własnych pomysłów i inspiracji, dzięki którym mogą pobudzać do działania inne mamy. Mogą nie tylko tworzyć i segregować, ale przede wszystkim dobrze się przy tym bawić. A gdyby tak do tej zabawy zaprosić innych? Żaden problem. Tworzenie wydarzeń nigdy nie było łatwiejsze.

Użytkownik w centrum

W mamaklub.pl to użytkownik jest na pierwszym miejscu. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby miał pełną kontrolę nad swoim kontem, informacjami jakie tam pokazuje, ale także nad wszystkimi treściami, które są źródłem inspiracji. W profilu w łatwy sposób może zobaczyć, co ostatnio polubił i do jakich wydarzeń dołączył.

Każda społeczność
potrzebuje wsparcia

Znając siłę mediów społecznościowych nie mogło zabraknąć mamaklub.pl także na Facebooku. Pełna spójność i powiązanie treści z mamaklub.pl było możliwe tylko dzięki dobrze zaplanowanej strategii social media.

Obszar działań