Razem w dobrej formie

Fabryka Formy to ogólnopolska sieć klubów fitness, która w swojej ofercie stawia na indywidualne podejście do każdego klubowicza. Wspólnym mianownikiem FF i naszym jest wola walki, dlatego od razu znaleźliśmy wspólny język. Na pierwszy ogień poszedł Facebook oraz ePR. Z czasem zaczęliśmy prężyć mięśnie na zupełnie nowym profilu na Instagramie. Od samego początku byliśmy nastawieni na ciężką pracę, a wiadomo, że z klubem fitness to dynamika jest najważniejsza.

Najważniejsza jest moc i energia

Rozpoczynając współpracę z Fabryką Formy przejęliśmy jej profil na Facebooku. Naszym głównym założeniem było rozwinięcie marki i datarcie do jak najszerszego grona odbiorców. Pełni zapału nakręcaliśmy fanów do aktywnego spędzania czasu i dbania o dobrą Formę. Udało nam się to, utrzymując bardzo wysoki zasięg organiczny!

W grupie siła

Początkowo każdy z klubów FF posiadał swój osobny profil. Jesienią 2014 połączyliśmy wszystkie profile w jeden główny, a dzięki ogromnej sile, którą włożyliśmy w naszą pracę, uzyskaliśmy przyrost fanów o 99%! Jednak realizacja celów nigdy nie kończy się po pierwszy sukcesie, dlatego zacisnęliśmy pięści i walczyliśmy dalej!

Liczy się konsekwencja

Dobry trening to konsekwentny trening, dlatego w naszej komunikacji opieraliśmy się na powtarzalnych sekwencjach tematycznych. Motywowaliśmy, radziliśmy, byliśmy specjalistami, chętnie prowadziliśmy dialog.

Od zera do bohatera

Lubimy podejmować wyzwania, więc na nasz celownik obraliśmy również Instagram, tworząc w pół roku społeczność liczącą ponad 700 aktywnych obserwatorów. Jest to drugi w Polsce najlepszy Instagram klubu fitness! Sami wylewaliśmy ostatnie poty ćwicząc w klubie FF, a to można było zobaczyć na naszych zdjęciach i filmach, dzięki czemu nasza komunikacja była silna i autentyczna.

ponad 800
aktywnych obserwatorów

git pull

2.
najlepszy Instagram
klubu fitness w Polsce

72
autorskie zdjęcia i filmiki
z klubów

Szykuj energię i dołącz do nas

Wiedzieliśmy, że możemy dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców, dlatego wprowadziliśmy działania reklamowe. Efekty? Mówią same za siebie!

dotarcie do

500.000
użytkowników Facebooka
w wybranych miastach

30.000
kliknięć w reklamy

5.000
polubień profilu

Poznajmy się osobiście

Chcąc wzmocnić naszą moc w kanałach społecznościowych utworzyliśmy dedykowane aplikacje, w których można pobrać darmowe wejście do Fabryki Formy lub dołączyć do grup trenerów personalnych poszczególnych klubów.

Obszar działań