Unikalne pomysły potrzebują unikalnych rozwiązań

Cud miód to pierwszy tego typu projekt wspierający polskich producentów żywności. Boxy subskrypcyjne, bo o nich mowa, to idea sprawiania sobie samemu niespodzianki. Wybierasz subskrypcję i raz w miesiącu otrzymujesz paczkę niespodziankę z produktami pochodzącymi z polskich manufaktur. Jednak smaczny pomysł potrzebował równie fajnej oprawy. Zajeliśmy się identyfikacją.

Wyższa szkoła jazdy e-commerce

Nietypowy model ecommerce wymagał stworzenia dedykowanego rozwiązania dla zarządzania subskrypcjami. Zaprojektowaliśmy nie tylko sam sklep, ale także wdrożyliśmy dedykowany panel admin.
www.cudmiodbox.pl

Nie zapomnieliśmy o klasyce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stowrzyliśmy także klasyczny sklep internetowy, gdzie użytkownicy mogli samodzielnie skomponować swój box. A to wszystko z produktów z poprzednich edycji. Smaczne rozwiązanie dla łasuchów, którym pudełko pysznych ciastek za szybko się skończyło.

Wybierasz

Na naszej stronie wybierz długość subskrypcji. Masz do wyboru 1,3 i 6-cio miesięczny wariant. Zapisy zbieramy od 1-ego do 30-ego dnia miesiąca.

Czekasz

Po 10-tym następnego miesiąca, ze zniecierpliwieniem wyczekuj swojej paczki niespodzianki, która na nowo ożywi Twoją kuchnię!

Love i jedzenie :P

Zaplanuj wolny wieczór, zaproś przyjaciół i rozsmakujcie się w przysmakach, jakie kryje w sobie CUD MIÓD box.

Dobre pomysły są widoczne

Dzięki ogromnej pasji twórców i nowatorskiemu podejściu Cud miód box szybko trafił na okładki gazet i na łamy najbardziej poczytnych magazynów online. Duma nas rozpiera, że mogliśmy wziąć w tym udział.

Obszar działań